Series
Ratings
24
BroadchurchRated ★ 3.5
The GuardianRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 0.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 0.5
City HunterRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 1.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 0.5
Black MirrorRated ★ 1.0
True DetectiveRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 0.5- War of MoneyRated ★ 1.0
ResurrectionRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 0.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 1.0
The Queen ReturnsRated ★ 0.5
Big ManRated ★ 0.5