Movies
Ratings
304
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Day & NightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0