Titles you rated
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
4 Legendary WitchesRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 0.5