Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0