Series
Ratings
104
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 0.5
Extraordinary YouRated ★ 0.5
The Last EmpressRated ★ 0.5
You Drive Me CrazyRated ★ 0.5
Go Back CoupleRated ★ 1.0
Still 17Rated ★ 0.5
Framing Britney SpearsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
The ActRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 0.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0