Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
HealerRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0