Titles you rated
Sweet 18Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Full House Take 2Rated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0