Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
Ugly AlertRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 3.5