Titles you rated
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- Boys Before Flowers: F4 After StoryRated ★ 3.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0