Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0