Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 3.0
What If...? Season 2Rated ★ 2.5
Ms. MarvelRated ★ 2.0
Record of YouthRated ★ 2.0
Live Up To Your NameRated ★ 2.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 2.0
VigilanteRated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0