Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5