Movies
Ratings
168
FearlessRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 2.5
HitmanRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Expendables 3Rated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
The Way of the DragonRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 2.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.5