Series
Ratings
15
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.0