Movies
Ratings
111
Superman ReturnsRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 1.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 1.5
Angels & DemonsRated ★ 2.0
TroyRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 1.5
A Frozen FlowerRated ★ 0.5