Titles you rated
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.0
For the EmperorRated ★ 2.0
xXxRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 2.5
DreddRated ★ 1.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
No Tears for the DeadRated ★ 0.5
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0