Movies
Ratings
66
AnastasiaRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 1.0
Taken 3Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0