Movies
Ratings
351 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 WeaponsRated ★ 2.0 WeaponsRated ★ 2.0
 GraceRated ★ 4.0 GraceRated ★ 4.0
 En Route ToRated ★ 3.5 En Route ToRated ★ 3.5
 In the Land of ArtoRated ★ 1.5 In the Land of ArtoRated ★ 1.5
 Bicentennial ManRated ★ 3.5 Bicentennial ManRated ★ 3.5
 Meet Joe BlackRated ★ 4.0 Meet Joe BlackRated ★ 4.0
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 4.0 Mickey 17Rated ★ 4.0
 The SubstanceRated ★ 3.5 The SubstanceRated ★ 3.5
 MelancholiaRated ★ 2.5 MelancholiaRated ★ 2.5
 La ChimeraRated ★ 4.0 La ChimeraRated ★ 4.0
 TwistersRated ★ 4.0 TwistersRated ★ 4.0
 IncendiesRated ★ 4.0 IncendiesRated ★ 4.0
 Between Calmness and PassionRated ★ 4.0 Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
 FollowingRated ★ 2.0 FollowingRated ★ 2.0
 The PlotRated ★ 1.5 The PlotRated ★ 1.5
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
 ExhumaRated ★ 4.0 ExhumaRated ★ 4.0