Movies
Ratings
1648
The First Slam DunkRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5
The Emperor in AugustRated ★ 2.0
Finding Vivian MaierRated ★ 2.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 1.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
The Last DuelRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0