Titles you rated
- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.5
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5 My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
 Producing NobutaRated ★ 3.0 Producing NobutaRated ★ 3.0
 Boys Over FlowersRated ★ 3.5 Boys Over FlowersRated ★ 3.5
 Miss KoreaRated ★ 3.5 Miss KoreaRated ★ 3.5
 Boys Over FlowersRated ★ 3.5 Boys Over FlowersRated ★ 3.5
 Coffee PrinceRated ★ 4.0 Coffee PrinceRated ★ 4.0
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
 Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5 Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
 Gossip GirlRated ★ 3.5 Gossip GirlRated ★ 3.5
 Boys Over FlowersRated ★ 3.5 Boys Over FlowersRated ★ 3.5
 Let's EatRated ★ 4.0 Let's EatRated ★ 4.0
 Gossip GirlRated ★ 3.5 Gossip GirlRated ★ 3.5
 Gossip GirlRated ★ 3.5 Gossip GirlRated ★ 3.5
 You Are All SurroundedRated ★ 3.5 You Are All SurroundedRated ★ 3.5
 The Innocent ManRated ★ 3.5 The Innocent ManRated ★ 3.5
 Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0 Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
 Gossip GirlRated ★ 3.5 Gossip GirlRated ★ 3.5
 Gossip GirlRated ★ 3.5 Gossip GirlRated ★ 3.5
 PastaRated ★ 4.0 PastaRated ★ 4.0