Titles you rated
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
Tales of the BizarreRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5