Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
FameRated ★ 3.0
Spy NationRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.5