Movies
Ratings
95
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
NextRated ★ 2.0
CasperRated ★ 2.5
CrankRated ★ 2.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5