Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 2.5