Titles you rated
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 1.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0