Movies
Ratings
278
MissingRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Snowy RoadRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
BirthdayRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
The Perfect DateRated ★ 1.0
PersonaRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5