Titles you rated
- My Love PatzziRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Full House Take 2Rated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 4.0