Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Seoul VibeRated ★ 1.5
HellraiserRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0