Series
Ratings
83
Mask GirlRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0