Series
Ratings
85
PhoenixRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 2.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
HotelierRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
The Night WatchmanRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0