Movies
Ratings
153
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 1.0
CloserRated ★ 0.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 1.0
A Hard DayRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5