Movies
Ratings
56
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
God of GamblersRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Casino RaidersRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5