Titles you rated
BrooklynRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5