Titles you rated
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0- DamoRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
FringeRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0