Titles you rated
Furious 7Rated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
UlyssesRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0