Series
Ratings
52- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
The Great WivesRated ★ 5.0