Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0