Movies
Ratings
145
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Red Riding HoodRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
StardustRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5