Series
Ratings
123
Women's SecretRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Lady StormRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0- Witchy PreCure!Rated ★ 5.0
Go! Princess PreCureRated ★ 5.0- Happiness Charge Precure!Rated ★ 5.0
- Dokidoki! PrecureRated ★ 5.0
- Suite PreCureRated ★ 5.0
- HeartCatch PreCure!Rated ★ 5.0
- Fresh PreCure!Rated ★ 4.5
- Yes! PreCure 5 GoGo!Rated ★ 4.0
- Yes! PreCure 5Rated ★ 3.5
- We Are PreCure: Splash StarRated ★ 3.0
Shin AtashinchiRated ★ 4.0- We Are PreCure: Max HeartRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5- We Are PreCureRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0