Titles you rated
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 0.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5