Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
While You're AwayRated ★ 2.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 4.5
Chef vs. Science: The Ultimate Kitchen ChallengeRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Pingu Season 1Rated ★ 4.0
Cat's PleasesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0