Movies
Ratings
499
The IrishmanRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 0.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 0.5
LucaRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 0.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The SwanRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 0.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0