Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Cuphead Show!Rated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.5
Barbarians Season 1Rated ★ 4.0
The Dragon PrinceRated ★ 3.5
The Dragon PrinceRated ★ 3.5
The Dragon PrinceRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0