Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 0.5
Women of the SunRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 1.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 0.5- Unstoppable MarriageRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5