Titles you rated
Robot DreamsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 5.0- TarotRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 1.0- VirusRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
As Above, So BelowRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0