Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
EntertainerRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0