Series
Ratings
18
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Crowned ClownRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0