Titles you rated
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0
Study GroupRated ★ 2.0- 어른 김장하Rated ★ 3.5
This Is Going to HurtRated ★ 4.0
CrashRated ★ 0.5
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 1.0- TtoganjipRated ★ 1.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Blood FreeRated ★ 2.0
Chief Inspector 1958Rated ★ 1.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 0.5
NothingRated ★ 5.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 2.0
Doctor SlumpRated ★ 1.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 0.5
The Sand FlowerRated ★ 2.5