Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
And, LiveRated ★ 2.5- Meet Me After SchoolRated ★ 2.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0