Titles you rated
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0